Returns and Exchanges

Uluslararası İade Ve Değişim Politikası

Memnuniyet Garantisi

Melik Kam olarak, satın alma işleminizden tamamen memnun kalmanızı istiyoruz.

Kullanmadan önce, lütfen öğeleri fit, renk, eksik parçalar veya hasar açısından kontrol etmek için her türlü çabayı gösterin. Bir öğe hasar görürse, lütfen hemen müşteri hizmetlerimize bildirin.


Iade Politikası

Bir geri ödeme veya değişim almak için, öğeler orijinal durumda iade edilmelidir sipariş tarihinden itibaren 7 GÜN içinde online satın aldığınızda (bir mağazaya sevk öğeler dahil) veya mağazadan satın eğer 7 gün. Orijinal durumunda öğenin üzerinde çalışmaktan yana değil yıkanmış, yıpranmış () olduğunu, hasar görmüş ya da değiştirilmiş ve tüm hangtags ve mümkünse orijinal paketleri ile birlikte geri döndü.anlamına gelir Bu politikanın koşul standartlarını karşılamayan herhangi bir öğe, müşterinin pahasına iade edilecektir.

Ürünün iade koşulları durumunda, iade edilen ürünün nakliye ücreti ve ülke gümrük masrafları iade edilen ürünün göndericisine (Müşteriye)aittir. İade Edilen Ürün alıcı firmaya teslim edildiğinde ücret iade edilecektir

İade süresi dışında alınan iadeler, bir mal kredisi için uygun olabilir.


İade süreci - nasıl iade edilir?


Ürünü bize göndermeden önce, iletişim alanındaki iletişim formunu doldurmanız gerekir. Lütfen Müşteri departmanımız tarafından iade teslimatı onayını gönderdikten sonra ürünü paketle birlikte iade ettiğinizi belirten imzalı bir mektup gönderin. Telefon veya e-posta onay bilgileri ile bildirilecektir.

Seçtiğiniz nakliye yöntemini kullanın – izleme sunan bir hizmeti kullanmanızı ve öğeyi iade ettiğiniz öğeyle birlikte aldığınız faturanızın bir kopyasıyla bize geri göndermenizi öneririz. Süreci hızlandırmak için her zaman müşteri numaranızı veya sipariş numaranızı belirtin.


Faturayı yanlış yerleştirdiyseniz, lütfen tam fatura adresinizi, sipariş numaranızı veya müşteri numaranızı içeren bir not ekleyin, böylece geri ödeme veya değişim yapabiliriz.

İade etmek istediğiniz üründen onay bilgilerini aldıktan sonra, aşağıdaki adrese göndermeniz gerekir

KAM TEKSTİL KOZMETİK SAN. VE TİC. A. S.

İADE DEPARTMANI

HARBİYE MAHALLESİ TEŞVİKİYE CADDESİ NO:31 DAİRE: 3

34367 ŞİŞLİ / İSTANBUL

TÜRKİYE

Değişim veya Değiştirme

Değiştirme veya değişim için uygun olmak için, Ürün durum yönergelerimize uygun olmalıdır

Fazla stok, 2nds ve closeouts işinin doğası nedeniyle miktarlar çok sınırlı olabilir. İstediğiniz ürünü aldığınızdan emin olmak için iadenizin işlenmesini beklemek yerine, şimdi değiştirmek istediğiniz ürünü sipariş etmenizi öneririz. Geri dönüş işlemlerinizi beklemek önerilmez

Tüm uluslararası değişim siparişleri, değiştirilen sipariş miktarına karşılık gelen nakliye ücretinden tahsil edilecektir. Müşteri, ürünleri iade ederken veya değiştirirken gerekli olabilecek tüm ek nakliye ücretleri, vergiler, vergiler, Gümrük ücretleri, KDV ve diğer ücretlerden sorumludur. Melik Kam Borsalar için Sipariş toplamları, uluslararası siparişlerle ilgili ek ücretleri içermez.

İade Edilmeyen Ürünler

Ambalajın hasar görmesi durumunda teslimattan kaynaklanan sorunlar; hasarlı ambalajlar alınmamalı ve kayıt kargo şirketinin otoritesine eklenmelidir. Kurye şirketi paketin hasar görmediğini düşünürse, paketi açma ve ürünlerin hasarsız olarak teslim edildiğini kontrol etme ve davanın bir kayıtla tekrar tanımlanmasını talep etme hakkına sahipsiniz. Parselin teslim edilmesinden sonra, teslimat şirketi tarafından iyi yapılmış olduğu kabul edilir. Paket kabul edilmediyse ve dakikalar tutulduysa, durum dakikaların kalan kopyasıyla birlikte mümkün olan en kısa sürede size bildirilmelidir. Tüketici adına herhangi bir yasal ve cezai sorumluluk üstlenmeden; Sözleşmenin alındığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içinde mal veya hizmetleri reddederek sözleşmeden çekilme hakkını kabul ediyoruz.

Geri ödeme

İade için uygun olması için, Öğe bizim iade Politikası zaman dilimi ve durum yönergeleri karşılaması gerekir. İade politikası yönergelerimizi karşılayan iadeler, orijinal ödeme yöntemiyle uzlaştırılacaktır. Ürünlerin gelmesi durumunda www.melikkam.com iade koşullarına uygun olarak teslim edilir, ürünün iade miktarı, ürünün geldiği gün işlenecektir. Hesabınızdaki yansıma süreniz bankanızın takdirine bağlıdır. Kredi kartına yapılan geri ödemeler en geç 1-3 hafta içinde hesaba yansıtılır ve Havale ile yapılan ödemeler en geç 1-3 hafta içinde hesaba yansıtılır. Ödenen nakliye ücretleri uluslararası iadelerde iade edilmeyecektir, nakliye, gümrük ve vergi giderleri yurtdışı iadelerde iade edilmeyecektir. Vergi ve gümrük ücretleri, kullandığınız ödeme yöntemi üzerinden ödediğiniz ve iade ettiğiniz toplam sipariş tutarından düşülecektir.

İade veya değişim ile en iyi hizmeti sağlamak için, lütfen:

* Faturanın bir kopyasını ve müşteri numarasını veya sipariş numarasını ekleyin •

* Herhangi bir giysiyi temizleyin ve öğeleri sağlam bir pakette yeniden paketleyin.

* Öğenizi takip eden seçtiğiniz nakliye hizmetini kullanın (önerilir)

* Lütfen iade veya değişim nedeninizi belirtmek için bir not ekleyin